HOTEL U KRÁLE

Nerudova 75, Jičín 506 01, www.ukrale.cz

Hledáte klidné ubytování v centru Jičína? Navíc za rozumné ceny? Zavítejte k nám! Hotel U krále se nachází v klidném prostředí v centru města Jičín. Z našeho hotelu U krále je to jen pár kroků k historickým zajímavostem Jičína, jako je Valdštejnovo náměstí, zámek a další historické památky.

V hotelu U krále v Jičíně najdete nejen stylové ubytování v elegantních pokojích, vlídnou péči personálu, ale i výhodné a bezkonkurenční služby.

Rodinné pokoje a apartmány hotelu U krále v Jičíně jsou skvělou volbou pro rodiny, které chtějí podnikat výlety po širokém okolí. Byznys pokoje lákají byznysmeny, aby po náročném pracovním dni v Jičíně či okolí využili pohodlí a luxusu našeho komfortního hotelu U krále.

Přijeďte do Jičína využít široké nabídky ubytování v hotelu U krále a užít si jeho svěžesti a neokázalé krásy nesoucí se v romantickém duchu Českého ráje.


V hotelu U krále v Jičíně je Vám plně k dispozici:

  • 11 nádherných, plně vybavených pokojů s celkovou kapacitou 29 lůžek (3x SUITE = 2 pokoje oddělené chodbičkou se společnou koupelnou, jeden pokoj s manželskou postelí, druhý s jednotlivými lůžky, každý z pokojů vlastní minibar, TV sat )
  • 1 apartmán pro čtyři osoby včetně vybavené kuchyně
  • internet point s dostupnou bezdrátovou WiFi sítí zdarma
  • společenská místnost
  • recepce a vstupní hala s TV/SAT

V našem hotelu U krále v Jičíně jsou Vám k dispozici dvou a tří lůžkové pokoje i rodinné pokoje.

Všechny pokoje v hotelu U krále jsou prostorné, mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana), telefon, SAT TV, minibar, WiFi a sejf.